Загальнопровільні

Фабула

Ім’я «Фабула» дали новому видавництву не випадково. Адже література і, зокрема, проза — це, перш за все, історія, яку розказано доступною мовою. Ми йдемо до свого читача не з «вершинними досягненнями постмодерну», які сповнені суму та пророцтв стосовно кінця цивілізації, а з книгами, в яких постає світ людей в усій його багатогранній, захоплюючій і драматичній повноті.

Фолiо

«Видавництво Фоліо» є одним з найбільших видавництв в Україні й існує на книжковому ринку понад 25 років, є лідером з видання української  та перекладної, класичної та сучасної якісної художньої літератури українською та російською мовами.  Ми розробили і підготували до друку понад 100 книжкових серій різних жанрів та тематик.  Це твори авторів США, Німеччини, Англії, Китаю, Португалії, Франції, Іспанії, Італії, Хорватії, Норвегії, Швейцарії, Бельгії

Основи

За двадцять років діяльності видавництва «Основи» світ побачили більше трьохсот видань. Історія видавництва розпочалась у 1992 році завдяки засновникам Богдану Кравченку і Соломії Павличко. «Основи» також завдячують тривалій підтримці Міжнародному Фонду «Відродження». За понад 20 років «Основи» продали більше двох мільйонів книжок. Історія видавництва «Основи». Після розпаду СРСР молодій державі критично бракувало літератури українською мовою. Тому Редакційна рада, яку з 1992 до 1999 року очолювала Соломія Павличко, поставила собі за мету дати читачеві незалежної України якісні переклади шедеврів класичної літератури. А також – забезпечити нове покоління студентів навчальними посібниками світового рівня. Важливу роль на етапі становлення видавництва відіграв Міжнародний фонд «Відродження», який багато років лишався його надійним партнером. За підтримки фонду «Основи» зуміли реалізувати низку сміливих задумів та посісти вагоме місце серед книговидавців незалежної України. Цей напрям розвитку продовжився і за роки керівництва Валентини Кирилової, що була директором «Основ» з 1999 по 2011 рік. Вона укріпила позиції видавництва на ринку, випустивши десятки важливих видань.

Сторінки