Наукові

Видавничий дім "Києво-Могилянська академія"

Видавничий дім «Києво-Могилянська академія» заснований у 1996 році з метою видання наукової, науково-популярної літератури, підручників, навчальної літератури для широких кіл читацької громадськості.

За час існування видавництва було видано понад 800 назв книжок, зокрема, з історії, філософії, мово- й літературознавства, економіки, права, соціології, природничих і точних наук. 

Дух і Літера

«Дух і літера» є науково-видавничим об’єднанням, заснованим у 1992 році вченими різних гуманітарних галузей на базі кількох дослідницьких центрів Києво-Могилянської академії. Друкує кращі зразки світової класики у галузях філософії, історії, правознавства, соціології, політології, літературознавства та мистецтвознавства, досягаючи творчого поєднання «наук про літеру» з «науками про дух». Випускає однойменний міждисциплінарний часопис «Дух і Літера», а спільно з Центром юдаїки Києво-Могилянської академії – літературно-мистецький часопис «Єгупець».

Після скасування майже столітньої радянської цензури в Україні бракувало якісних перекладів класиків європейської думки, а також оригінальних видань вітчизняних вчених, імена яких замовчувалися. Відповідно до прогалин у культурному контексті і вибудовувалися концепції книжкових серій видавництва. Так одним із найважливіших напрямів діяльності «Дух і літери» стало видання книг представників української гуманітарної думки ХХ і ХХІ століть: Василя Стуса, Івана Дзюби, Гелія Снєгірьова, Євгена Сверстюка, Михайлини Коцюбинської, а також Мирона Петровського, Вадима Скуратівського, Віктора Малахова, Романа Шпорлюка, Марини Новікової, Мирослава Мариновича та ін.

Видавництво "Либідь"

«Либідь» - одне з найстаріших видавництв України. Близько 180 років  наполегливої творчої праці на книжковій ниві - це свідчення відданого служіння вітчизняній освіті й науці, утвердження та розвитку найкращих традицій університетського книговидання.

Разом з тим «Либідь» є сучасною структурою, чия продукція відповідає новим вимогам.