Харківська область

ККЗ Україна

В декабре 2003 года решением Харьковского городского совета был создан Харьковский городской центр молодежи для работы в сферах информационной поддержки и культурного досуга, поддержания деловой активности и научно-просветительских инициатив молодежи.

Фабула

Ім’я «Фабула» дали новому видавництву не випадково. Адже література і, зокрема, проза — це, перш за все, історія, яку розказано доступною мовою. Ми йдемо до свого читача не з «вершинними досягненнями постмодерну», які сповнені суму та пророцтв стосовно кінця цивілізації, а з книгами, в яких постає світ людей в усій його багатогранній, захоплюючій і драматичній повноті.

Фолiо

«Видавництво Фоліо» є одним з найбільших видавництв в Україні й існує на книжковому ринку понад 25 років, є лідером з видання української  та перекладної, класичної та сучасної якісної художньої літератури українською та російською мовами.  Ми розробили і підготували до друку понад 100 книжкових серій різних жанрів та тематик.  Це твори авторів США, Німеччини, Англії, Китаю, Португалії, Франції, Іспанії, Італії, Хорватії, Норвегії, Швейцарії, Бельгії

Вітальня на Дворянській

«Гостинна на Дворянській» була заснована як громадське об’єднання клубного типу у 2004 році при Культурно – діловому центрі Корпорації «Консалтингова група «Рубаненко і партнери». За минулі 10 років стала місцем спілкування, обміну досвідом та ідеями, а в цілому - центром взаємного впливу мистецтва та суспільства.

Харківська обласна універсальна наукова бібліотека

На початку діяльності бібліотека знаходилась у виділеній кімнаті міської дитячої бібліотеки №9, а з 1953 року бібліотека отримала власне приміщення у житловому будинку по вулиці Кооперативній, 13/2, де знаходиться по сьогоднішній день.

ХАРКІВСЬКА ДЕРЖАВНА НАУКОВА БІБЛІОТЕКА ІМЕНІ В.Г.КОРОЛЕНКА

Заснована як Харківська губернська публічна бібліотека (ХПБ) згідно з циркуляром № 12576 Слобідсько-Українського губернатора М. І. Каховського та на підставі циркуляру Міністерства внутрішніх справ (МВС) за № 777 від 17 липня 1830 р. «Про заснування в губерніях публічних бібліотек для читання».

Сторінки