Книжкові фестивалі та ярмарки

Форум Видавців

ГО «Форум видавців у Львові» діє з 1994 року

Ми здійснюємо культурні, освітні та соціальні проекти, спрямовані на заохочення читання та просування літератури, на розвиток книговидавництва та бібліотечного сектору, підвищення культурного та освітнього рівня дітей та молоді.

Шерех

Фестиваль ШЕРЕХ названо за псевдонімом батька української есеїстики Юрія Шевельова. Шерех – його найособистіше ім'я для найважливіших думок. Водночас «шерех» – це звук від гортання сторінок. https://www.sherekh-fest.com/

Зеленая волна

«Зеленая волна» - ежегодное событие, объединяющее в летней Одессе издателей, книгораспространителей, писателей и читателей. Двадцать лет «Зеленая волна» проходила в Одессе как книжная ярмарка с сопутствующе й программой. С 2017 года «Зеленая волна» - книжный фестиваль.

Фестиваль Kharkiv BookFest

Kharkiv BookFest — це серія відкритих для публіки заходів, об'єднаних "книжковою ідеєю", які проходять на різних майданчиках Харкова з 14 по 28 травня. Завданнями фестивалю є популяризація читання, розвиток української літератури, відродження видавничої індустрії, а також доповнення осі "захід-схід" : Львів -- Київ -- Харків. http://www.bookfest.com.ua/

Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал»

Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» ‒ щорічний проект Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький Арсенал», започаткований у 2011 році. Місія Книжкового Арсеналу ‒ сприяти розвитку українського літературно-мистецького середовища та книжкового ринку шляхом міжнародного обміну й поширення найкращих світових практик. У центрі уваги фестивалю ‒ культурна і освітня модернізація, популяризація читання.