Недержавні організації

Docudays ua

Індустріальна платформа Docudays UA. Спеціальна секція, яка має на меті познайомити молодих документалісток і документалістів із провідними міжнародними кіноплатформами, поділитись досвідом просування фільмів на різних стадіях виробництва, навчити презентувати свої кіно-проекти під час пітчинг-сесій, допомогти знайти міжнародних партнерів та поглибити свої знання з організації кіновиробництва.

http://docudays.org.ua/opportunities/

ARTLIKEFEST

Творчий проект "ARTLIKEFEST"cтворений з метою здійснення культурних, освітньо-видовищних заходів Всеукраїнського рівня. 

Велика Ідея

Платформа соціальних інновацій
Платформа працює через такі інструменти: Спільнокошт, Можливості, Практики.

#Можливості — добірка найактуальніших пропозицій для навчання, подорожей та розвитку: гранти, конкурси, стипендії, подорожі.

#Практики — медіа соціальних інновацій. Діє як бортовий журнал соціального прогресу, досліджує актуальні тренди, пропонує рішення для суспільних викликів.

Qiev Dance

крупнейших ивент-компаний Украины, заслужив признание от посетителей мероприятий, партнеров и приглашенных артистов.

Благодаря Qiev Dance, Украина множество раз становилась частью мировых турне артистов, имена которых известны каждому: Avicii, Fatboy Slim, Tiesto, Carl Cox, Paul van Dyk, ATB, Dixon, Above & Beyond, Markus Schulz, John Digweed, Paul Oakenfold, Cassius, Dash Berlin, Martin Solveig и многих других.

CANactions

CANactions - це освітня платформа, наша місія - сприяти створенню в Україні місць та спільнот, де люди будуть задоволено жити та працювати. Ми об'єднуємо найкращий світовий досвід у сферах архітектури та урбанізму, аби навчати та надихати відповідальних та активних агентів змін. 

DikArt Creative Marketing Company

Компанія «Дік-Арт» заснована у 1998 році та за 16 років стала компанією №1 з організації подій у Львові.

Команда «Дік-Арт» має багато ідей і що важливо - можливостей для організації будь-якого свята, будь-якого масштабу, з будь-якої нагоди: чи то корпоративного, чи колективного, чи персонального.

Послуги компанії:
Організація Найголовніших Фестивалів та Свята Львова / КОНЦЕРТІВ / Організація КОРПОРАТИВНИХ заходів / КЕЙТЕРІНГ / Технічне Забезпечення / ДИЗАЙН / BTL / PR